Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 3-izbový byt, BA V. Petržalka, ulica Zadunajská cesta

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zadunajská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Celková plocha
74 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
09.05.2022
Aktualizované
12.05.2022
Cena 540,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou od 16. mája na prenájom ZARIADENÝ a REKONŠTRUOVANÝ 3-izbový byt v časti Bratislava V. Petržalka, ulica Zadunajská cesta. Výmera bytu je 74 m2 + pivničná kobka, kuchyňa bola rozšírená o pôvodnú lodžiu. Byt sa nachádza na 6. poschodí z 8, v zateplenom zrekonštruovanom panelovom dome s výťahom. Dispozične byt pozostáva z centrálnej haly, dvoch nepriechodných spální, obývacej izby, veľkej modernej kuchyne so sedením, kúpeľne a WC. Orientácia bytu je na sever a juh, na obe strany je pekný výhľad na ZELEŇ. Prenájom vhodný pre maximálne 4 OSOBY, bez domácich zvierat.
Na prízemí domu je k dispozícii miestnosť na bicykle.

STAV BYTU:
Byt je kompletne a zariadený ako na fotografiách, dohodou sa dá dozariadiť. Kuchyňa a hala čerstvo vymaľované. Zaujímavým plusom bytu je DOMÁCE KINO s projektorom a plátnom. Vaňa v kúpeľni má MASÁŽNE trisky. Priaznivci FITNESS ocenia inštalovanú hrazdu v hale.

PLATBY:
Mesačné nájomné pre 3 osoby je 540,-eur + 230,-eur energie a internet pre 3 osoby. Pri podpise zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac spolu 770,- eur, kaucia vo výške 770,-eur (vratná po ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu 300,-eur.

LOKALITA:
Výborná lokalita na začiatku Petržalka, s rýchlym prístupom na diaľnicu. Veľkou výhodou ulice je dostatok VOĽNÉHO PARKOVANIA aj pre nerezidentov.

/ 3-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA V. / PETRŽALKA / VÝŤAH / PIVNICA / ZARIADENÝ / DOMÁCE KINO /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.