Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt vo výbornej lokalite

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Šustekova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
13.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Cena 500,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom (2 roky a viac) 3 izbový bytu s rozlohou 68 m2 na Šustekovej ulici v Bratislave - Petržalke, výborná poloha.
Praktické dispozičné riešenie – vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, WC, samostatná kuchyňa, obývacia izba, spálňa so vstupom na loggiu, detská izba. Vstup do objektu je na čip, v dome sa nachádzajú 2 výťahy, byt je na 7. poschodí . Pripojenie na internet - balík TV-kanalov-internet (viazanosť do konca marca), možnosť využiť službu po dohode s predošlými nájomníkmi cena za mesiac cca 24 eur. Byt prešiel v roku 2010 kompletnou rekonštrukciou.
Kompletná občianska vybavenosť: poliklinika, pošta, kaviarne, reštaurácie, park, dobrá dostupnosť do centra, blízkosť električky, MHD, školy, škôlky. 
Byt je na prenájom k dispozícii dohodou, od 01.08. 2018.
Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, vhodný pre max. 3 osoby, nefajčiarov. Uprednostňujeme mladé a bezdetné osoby. Možnosť prenájmu pivničnej kobky. V byte nie je možné mať domáce zvieratá. 

Cena prenájmu je 500Eur + 150Eur energie

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu