Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 526 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 3-izbový byt, LODŽIA, BA V. Petržalka, ulica Hálova

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Hálova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
10.03.2020
Aktualizované
30.06.2020
Cena 550,00 €/mes.
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom pekný 3-izbový byt v Bratislave V. Petržalka na ulici Hálova. Celková plocha je 68 m2 /byt 65 m2, LODŽIA 3 m2/ a nachádza sa na 12.poschodí v 12-poschodovom bytovom dome. Byt má tri nepriechodné izby - obývačku, dve samostatné spálne, kuchyňu, halu, kúpeľňu, samostatné WC, predsieň. Voľný ihneď.

STAV BYTU:
Byt je zrekonštruovaný a ponúka sa zariadený nábytkom a spotrebičmi, chladnička, plynový sporák s elektrickou rúrou, práčka. V hale je klimatizácia, vstavaná skriňa, v spálni je vstavaná skriňa, manželská posteľ a dve samostatné postele je možné doplniť. V obývačke je rohová sedačka. Po dohode je možné dozariadiť, prípadne niektorý nábytok dať preč. Byt je vhodný pre 3 osoby bez domácich zvierat.
Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaný, nové výťahy, nové vstupné priestory a chodby, nové výťahy.

PLATBY:
Mesačný nájom je vo výške 550,-EUR, plus 200,-EUR energie pre 3 osoby. Pri podpise zmluvy záujemca platí v hotovosti: nájom vrátane energií vo výške 750,-EUR/3 osoby, depozit vo výške 750,-eur /vratný pri ukončení nájmu/, províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 550,-eur

LOKALITA:
Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, MHD.

/ PRENÁJOM / 3-IZBOVÝ BYT / BAV. PETRŽALKA / ULICA HÁLOVA / 68 m2 / ZARIADENÝ / ZREKONŠTRUOVANÝ / LODŽIA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.