Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juliana Hudáková
info@trhbyvania.sk
0904222921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZ.BYT BRATISLAVA PETRŽALKA LOGGIA 67 m2

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Topoľčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
15.06.2024
Juliana Hudáková TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti Bratislava-Petržalka, na Topoľčianskej ulici. Tento výnimočný byt je umiestnený v tichej a bezpečnej lokalite, ktorá je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá komfortné a kvalitné bývanie. Hľadáte svoj nový domov v príjemnom prostredí a s dostatkom priestoru pre vašu rodinu? Tento byt predstavuje ideálne spojenie pohodlia, prostoru a svetla. Daný byt sa nachádza na 9 poschodí a je po kompletnej rekonštrukcii. Celková výmera bytu je 67,34 m2 vrátane príslušenstva. Príslušenstvom bytu je chodba, kúpeľňa s wc, loggia, ktorá poskytuje krásny výhľad a slúži ako miesto pre relax, a tiež pivnica pre vaše uskladnenie potrieb. Srdcom daného bytu je svetlá obývacia miestnosť poskytujúca dostatok priestoru pre odpočinok i spoločenské aktivity. Kuchyňa poskytuje všetko potrebné pre prípravu vašich obľúbených jedál. Ďalšie dve izby môžu slúžiť ako spálne, pracovňa alebo detská izba - všetko podľa vašich potrieb a predstáv. Bytový dom sa nachádza v tichej a príjemnej časti mesta, v okolí nájdete zeleň, parky pre voľnočasové aktivity a hry s deťmi. V blízkosti je dostatok obchodov, škôl, škôlok a zdravotníckych zariadení, čo činí lokalitu ideálnou pre mladé rodiny aj seniorov. Byt je vhodný ako dlhodobá investícia, s možnosťou prenájmu alebo ako príjemný domov pre vašu rodinu. Z dôvodu jeho polohy a vyhľadávanej lokality je očakávaný stály nárast hodnoty bytu v čase. Daný byt je momentálne prenajatý. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky neváhajte kontaktovať našich realitných odborníkov. Radi odpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme vám urobiť váš budúci domov v tomto krásnom byte na Topoľčianskej. mail: gajdos.axc@gmail.com, tel.: 0950 717 999, ENG: 0949 022 022.