Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj veľký 3 izbový byt, Lachova ulica, Bratislava V. Petržalka

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Lachova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 279 000,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

PREDAJ BYTU:
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra mesta Bratislava V. Petržalka na ulici Lachova. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3/12 poschodí panelového zatepleného zrekonštruovaného bytového domu s novými výťahmi aj schránkami. Celková podlahová plocha je 84 m2 z toho má 2 lodžie a každá z nich má 3,5 m2, spolu 7 m2. Súčasťou je aj murovaná pivnica v suteréne domu o výmere 2 m2. Orientácia je na juho-východ a západ s krásnym výhľadom na okolie Bratislavy a Chorvátske rameno. Na poschodí sa nachádzajú 4 byty a dobrí susedia. Dom nie je terasový, čo je výhodou a je tu aj bezbariérový prístup pred vstupom do vchodu. Byt je v OV a bez tiarch.
Vchod a výťahy sú monitorované kamerovým systémom pre bezpečnosť obyvateľov domu.
STAV BYTU:
Nehnuteľnosť je po staršej, ale udržiavanej rekonštrukcii - plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta, kuchynská linka so spotrebičmi - chladnička, elektrický sporák, plynová varná doska, malá umývačka riadu v skrinke, bezpečnostné vchodové dvere, množstvo úložného priestoru - vstavané skrine. Stačí sa iba nasťahovať.
LOKALITA :
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (v blízkosti sú obchody, škola, škôlka, MHD, reštaurácia, fitnes, oddychová zóna, poliklinika). V blízkosti je električka-jedna zastávka do centra mesta cez most, Chorvátske rameno-prechádzky, bicyklovanie, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

V CENE JE ZAHRNUTÝ KOMPLETNÝ PORADENSKÝ A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.