Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 929 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj krásneho 3izboveho slnečného bytu

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Blagoevova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
17.07.2020
Aktualizované
01.08.2020
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pekný a svetlý 3-izbovy byt na Blagoevovej ulici v Bratislave. Jedná sa o dobrú lokalitu na začiatku Petržalky neďaleko Ekonomickej univerzity.

Byt má podlahovú plochu 76,34m2, loggia 4,3m2 a pivnica 3,18m2. Nachádza sa na 5 poschodí bytového domu s 2 výťahmi.

K bytu patrí pivnica, ktorá je umiestnená vedľa bytového priestoru (bezpečné uskladnenie všetkých sezónnych potrieb ako sú lyže, bicykle, pneu a pod.).

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly, 2 samostatných izieb (z jednej izby vstup na loggiu), 1 izby s kuchyňou, kúpeľne a toalety.

Bytový dom je zateplený, čistý a udržiavaný.

Občianska vybavenosť (školy, škôlky, trhovisko, obchody, zdravotné stredisko) a dostupnosť do centra Bratislavy (autobus, električka) je vynikajúca.

Cena: 162 000 +provízia RKKontakt: Ing. Darina Franková, email: frankova@expisreal.sk
Telefón: 0903 300 466

Voľný ihned