Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ – 3iz bytu vo výbornej lokalite v Petržalke - novostavba.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Gercenova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
19.02.2018
Aktualizované
19.02.2018
Cena 1,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Novostavba na začiatku Petržalky – Gercenova ul.Výmera 75 m2,balkón, špajza, 2/6 poschodí s výťahom. J-Z orientácia bytu.
Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba( balkón) s kuchyňou (barový pult,špajza), spálňa,detská izba, kúpelňa s vaňou, toaleta samostatná( umývadlo).
Vybavenie: vstavané skrine,hliníkové žalúzie,sieťky proti hmyzu, kuchyňa kompl.vybavená, v obývačke klimatizácia, v bytovom dome nie sú pivice.
Interiérové dvere sú drevené, vstupné dvere sú bezpečnostné a protipožiarne (Sherlock).
Dom má vlastnú kotolňu na kúrenie a teplú vodu a každý byt má vlastný merač tepla. Celý dom je zateplený. Konštrukcia domu je zmiešaná. V suteréne domu sa nachádzajú garážové státia (garážové státie nie je súčasťou bytu).
Mesačné poplatky pre 4-člennú rodinu sú 140 EUR (bez elektriny).

Cena : info v RK

Kontakt na makléra: 0948 080 115