Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 812 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Samuel Šedaj
samuel59808@gmail.com
0904 612 594

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nádherný byt v Bratislave - výhľad na hrad

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
07.01.2022
Aktualizované
17.01.2022
Cena 198 000,00 €
Samuel Šedaj JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0904 612 594

Popis nehnutelnosti

JMB REALITY Vám exkluzívne ponúka pekný, zateplený 3-izbový byt, s možnosťou výhľadu na hrad.
Byt sa nachádza na 10. poschodí v bytovke s výťahom. K bytu prislúcha pivnica. Priamo v byte sa nachádza nová kuchynská linka aj so spotrebičmi, v dôsledku docielenia väčšej priestrannosti bola kuchyňa predlžená na úkor zmenšenia kúpeľne. Medzi ďalšie vybavenia bytu patrí plávajúca podlaha, vstavané skrine, plastové okná so žalúziami. Lodžia je orientovaná na sever. Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2014. Veľkou výhodou je tiché prostredie a susedia. Pred hlavných vchodom sa nachádza parkovisko. V okolí bytovky sa nachádza predajňa odevov, Materská škola, pekáreň, kaviareň, detské ihrisko,cyklotrasa + výborný prístup na všetky výpadovky a diaľničný obchvat.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2006
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Samuel Šedaj.
Kontakt: 0904 612 594 alebo 0917 416 820.