Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Zub
info@trhbyvania.sk
0917616582

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZ.BYT BRATISLAVA V PETRŽALKA ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Holíčska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
16.04.2021
Michal Zub TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Lokalita: Realitná kancelária TRH Bývania ponúka na predaj 3 izbový byt situovaný v lokalite Bratislava V - Petržalka. Byt sa nachádza na 5 podlaží 12 poschodového bytového domu na Holíčskej ulici. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, zastávky MHD, TESCO, Petržálske trhovisko, jazero Veľký Draždiak.

Výmera: Výmera 3 izbového bytu je 68m2. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Je z neho príjemný výhľad na otvorené priestranstvo. K bytu prináleží aj pivnica 2 m2. Dispozícia: Denná časť pozostáva z obývacej izby a kuchyne, ďalej sa v byte nachádzajú spálňa, detská izba, vstupná hala, balkón, kúpeľňa a WC. Parkovanie v okolí bytového domu s možnosťou zaregistrovať vozidlo.
Energetický certifikát nie je k dispozícii.

INFO: zub@trhbyvania.sk, Tel.:0917 616 582