Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 755 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderný 3 izbák nedaľeko OC Aupark

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Pečnianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
07.12.2018
Aktualizované
07.12.2018
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Pečnianskej ulici.

Dispozícia a technické špecifikácie: 

Byt sa nachádza v lokalite so skvelou občianskou vybavenosťou a výbornou dopravnou dostupnosťou. Je situovaný na 6. poschodí z 12 a ponúka pekný výhľad. Byt má výmeru  66 m2 + 3 m2 logia. Je orientovaný na JZ.

V byte sú plastové okná, keramická dlažba, laminátové podlahy, vybavenie kúpeľne a WC, kuchynská linka, elektrické rozvody, vstavané skrine. Predáva sa komplet zariadený: kuchyňa - kuchynské spotrebiče, chladnička, jedálenský stôl so stoličkami. Obývacia izba - sedacia súprava, konferenčný stolík, TV stolík, spálňa - komody a manželská posteľ. Samostatná izba - priestranná vstavaná rolldoor skriňa, posteľ. Chodba - samostatný botnik. Chodba - vstavaná skriňa. Kúpeľňa - umývadlo, zrkadlo, WC, vaňa a úložné skrinky.

Bytový dom je zateplený a v jari bola zrealizovaná aj výmena výťahov, vchod domu je na čip.

 VÝHODY

Dopravné napojenie - Aupark, Incheba,, diaľničný obchvat, slnečný, priestranný byt, klimatizácia, Občianska vybavenosť

MHD v blízkosti

 LOKALITA

Byt sa nachádza na začiatku Petržalky. Lokalita ponúka skvelú občiansku vybavenosť-. Aupark 4 minúty autom, železničná stanica Petržalka (spojenie s Viedňou), diaľničný obchvat (spojenie s CZ, HU, A a ostatné časti BA).

Dobrá dostupnosť MHD.


Cena nehnuteľnosti je 162.000,-Eur . Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu