Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 825 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | Príjemný 3 izbový apartmán v novostavbe Vienna Gate

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kopčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
09.10.2023
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS,a.s. ponúka exkluzívne moderný 3 izbový apartmán vo výbornej kondícii v novostavbe projektu Vienna Gate. Nachádza sa na 15. nadzemnom podlaží z 21. poschodového bytového domu s trojpodlažnou obchodnou galériou vo výbornej lokalite na začiatku Petržalky s dobrou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou a krásnym výhľadom. Apartmánová veža disponuje 4 výťahmi, vlastnou recepciou, rôznymi obchodnými prevádzkami so službami, autoumyvárkou či rezidenčnou garážou pre návštevy. Apartmán je rekonštruovaný s novou kuchynskou linkou a novými podlahami, súčasťou predaja je aj samotné vybavenie a zariadenie interiéru. Má centrálnu klimatizáciu, kvalitné hliníkové veľkoformátové okná, rýchly optický internet, videovrátnik, kúrenie podlahovými konvektormi, tienenie žalúziami. TOPPONUKA