Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 4izboveho bytu, Petržalka - Haje

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Haanova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
31.03.2021
Aktualizované
31.03.2021
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Predáme priestranný 4izbovy byt, ktorý sa nachádza na druhom zo štyroch poschodí, na ktoré vás pohodlne dovezie osobný výťah. Na poschodí sa nachádzajú len 2 byty, takže sa žiadneho ruchu nemusíte obávať.

DISPOZÍCIA BYTU 4 samostatné izby, hala, chodba, kuchyňa s východom na loggiu, kúpeľňa, samostatné WC, pivničná kobka

Byt bol v minulosti čiastočne upravený - má murované jadro, na stenách sú stierky, v izbách je osadený plastovými oknami s interiérovými žalúziami, vchodové dvere sú bezpečnostné. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily, takže hospodárenie máte vo svojich rukách. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka so sporákom. Na podlahe v celom byte sú laminátové parkety, v kuchyni, kúpeľni, WC a vchode je položená dlažba. Pivničná kobka je umiestnená na prízemí bytového domu.

Bytový dom je 35-ročná panelová stavba, ktorá prešla rekonštrukciou - je zateplený s novou fasádou, má urobenú strechu, nové vstupné dvere na čip a bezbariérový ďalší vstup do domu, nové schránky, plastové okná na presvetlenie schodiska a nové stúpačky (studená a teplá voda, odpad). Parkovať môžete pohodlne priamo pri dome kedykoľvek v priebehu dňa, čo je v Petržalku málo vídané, alebo na neďalekom parkovisku.


Popis lokality


tento 4 izbový byt v Petržalke - Háje má juhovýchodno-severozápadnú orientáciu, takže v zime je tu dostatočne teplo aj keď len temperujete radiátory a v lete je tu príjemne bez pocitu horúčav, ktoré zvykne byť v lete vonku.

Nachádza sa v tichej, najlukratívnejšej lokalite Petržalky – Háje uprostred zelene, v blízkosti lesoparku s dobrým prístupom na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú rybolov, turistiku, cykloturistiku, korčuľovanie a poskytujú relax. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť - materská, základná, stredná a vysoká škola (Ekonomická univerzita), hokejová hala pre talenty, detské ihrisko, obchody, trhovisko, zdravotné stredisko a lekáreň, pošta, MHD (len 2 minúty peši), kostol, tenisové kurty, dostihová dráha a dobrý prístup na diaľničný obchvat, takže všetko potrebné máte skutočne po ruke. Lepšiu lokalitu na bývanie a všestranný rozvoj vašich detí istotne nenájdete.

Ponuka pre ľudí, ktorí vedia oceniť výbornú lokalitu blízko k centru, dostupnosť k MHD 2 minúty od domu, tiché okolie domu a prednosti bývania vo vchode len s 8 bytmi.

Cena: 256 000 eKontakt: Ing. Darina Franková,

email: frankova@expisreal.sk
Telefón: 0903 300 466