Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 979 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Zub
info@trhbyvania.sk
0917616582

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZ. BYT BRATISLAVA V KOMPLETNA REKONSTRUKCIA 71 m2

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Mamateyova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
12.03.2021
Aktualizované
08.04.2021
Michal Zub TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj krásny 4 izbový byt situovaný v lokalite Bratislava V - Petržalka, nachádza na ulici Mamateyova na 5. poschodí. Výmera bytu je 69 m2 + pivničná kobka o výmere 1,6 m2. Orientácia izieb je na západ.

Byt prešiel kompletnou rekonštrkuciou, pri ktorej boli menené rozvody elektriny, vody, odpad atď. Je dobre dispozične riešený a disponuje dostatkom úložného priestoru. Predáva kompletne zariadený, tak ako to môžete vidieť na fotkách.
Bytový dom je zateplený, bezbariérový s novými výťahmi.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu škola, škôlka, parky, lidl, v pešej dostupnosti je Aupark, množstvo obchodov, športoviská, petržalská hrádza, petržalské rameno a zastávka MHD. Výborná dopravná dostupnosť.


Cena bytu je 222 000 eur.

Kontakt: info@trhbyvania.sk, Tel.: 0910 320 779