Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.art. Nora Žalúdeková
nora.zaludekova@deltaproperty.sk
+421 902 327 970

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Prenájom novostavby obchodno-skladového priestoru, Betliarska, Petržalka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Betliarska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
563 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
16.09.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 8,50 €/m2/mes.
Mgr.art. Nora Žalúdeková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 902 327 970

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na prenájom výborne situovaný obchodno-skladový priestor v Bratislave, časť Petržalka na ulici Betliarska s rozlohou 563 m2.


SKLAD : Stavba je aktuálne vo výstavbe. Kolaudácia je plánovaná na November 2021. Na prenájom sa ponúka polovica dvojpodlažnej budovy so samostatným vchodom a garážovou bránou. V druhej polovici budovy sa bude nachádzať nehlučá, bezprašná prevádzka.  

1NP: Rozloha samostatnej časti skladu je 227,8 m2 s výškou 4,7 m. Priestor je vykurovaný, bez priečok s garážovou bránou šírky 3,7m a výškou 3,4m. Spoločný priestoru 42,5 m2 kde sa nachádza nákladný výťah s nosnosťou 1270 kg schodisko na 2NP ako aj sociálne zariadenie.  

2NP: Rozloha samostatného priestoru so samostatným sociálnym zariadením je 248,8 m2 s výškou 3,4m aktuálne bez kúrenia a priečok ktoré môžu byť predmetom diskusie. 

PARKOVANIE: V areáli sa nachádza 7 parkovacích miest pred budovou pre osobné autá za príplatok - 1 park. miesto je 55 eur/mes.

LOKALITA: Strategická poloha skladu ponúka jeho všestranné využitie v súčasnosti, ale aj budúcnosti kvôli neďalekému výjazdu na obchvat Petržalky, ako aj rýchlostnú cestu D4, R7, ktoré odtiaľto zabezpečujú výborné napojenie do všetkých častí BA. 

BONUS PRENAJÍMATEĽA: K prenájmu sa ponúka aj navigačný bigboard pre umiestnenie reklamy na 3 mesiace zadarmo. 

CENA: 8,50 eur/m2 + energie

Voľný od Január 2022


Realitný maklér: Mgr. art. Nora Žalúdeková
Pre podrobnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.