Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 651 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Zvolenský
martin.zvolensky@deltaproperty.sk
+421 904 335 165

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Kancelárske priestory oproti Auparku na prenájom, Zadunajská, 240m2

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zadunajská cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
236 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Cena 9,00 €/m2/mes.
Mgr. Martin Zvolenský Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 904 335 165

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory priamo vedľa novostavby Ein Park - na ulici Zadunajská cesta v meste Bratislava - Petržalka.

3D PREHLIADKA: https://www.vieweet.com/iframe/LKUJWMZ?ui=iframe

PRIESTORY: sa nachádzajú na prízemí v novostavbe s výmerou od 240m² - 5 miestností, 4 sklady, serverovňa, zasadacia miestnosť, kuchynka, wc. V týchto priestoroch mala svoje sídlo Tatra Banka. Boli opatovne zrekonštruované, vrátane podláh, štruktúrovanej kabeláže, VZT,  klimatizácie, kúrenia, vnútorných Al-sklenených priečok a stien, časti vonkajších veľkoplošných sklenených výplní, okien. 

ŠTANDARD: hliníkové okná, klimatizácia, recepcia, sociálne zariadenia, kuchynka, serverovňa, optický internet, štruktúrovaná kabeláž, alarm, EPS - elektronická požiarná signalizácia

Možnosť úpravy priestorov na mieru podľa požiadaviek /dispozícia/. 

PARKOVANIE: 5 parkovacích státí pred budovou

LOKALITA: obchodné priestory sa nachádzajú v blízkosti centra mesta s výbornou dostupnosť na diaľničný obchvat D1 /Einsteinova ulica/ a MHD. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, nákupné centrum Aupark, výstavisko Incheba, Einpark. 

CENA: 9,- eur/m2/mes. + DPH

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.