Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Kugla
m.kugla@columba.sk
+421 948 773 325

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodný priestor s veľkým zázemím vo veľmi atraktívnej lokalite

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Mlynarovičova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
227 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.10.2019
Aktualizované
04.12.2019
Martin Kugla COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 773 325

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj obchodný priestor s veľkým zázemím, vo veľmi atraktívnej lokalite.

 

Nachádza sa na Mlynarovičovej ul. č.16, výmera je 227 m2, cca ½ prízemie, 2/2 prvé podzemné podlažie.

Do priestoru sa vstupuje z terasy bytového domu, bočnou stenou susedí s podchodom pod domom, zo zadnej časti je servisný vstup so schodiskom, na parkovisko. Je riešený ako veľký otvorený priestor s 2xWC (momentálne zodpovedá poslednému nájmu, herni - zakryté okná a zadný vchod, vytvorený priestor kasy a malý sklad pri vchode, viď foto) s možnosťou úpravy sadrokartónovými priečkami podľa potreby. Pôdorysy v galérii.

Schodiskom je prístupné -1.PP, kde je niekoľko miestností, 3x soc. zariadenia, sprcha, kuchynka, dispozíciu je možné zmeniť podľa potreby (pôdorysu v galérii zodpovedá predchádzajúcemu nájmu lekárne, došlo k miernym úpravám).

Priestor je klimatizovaný.

 

Veľkou výhodou je lokalita, nachádza sa na terase bezprostredne pri Malom trhu, oproti Červenej pošte. V lokalite je veľký pohyb návštevníkov, na terase je viacero navštevovaných prevádzok (dá sa povedať, že „čínsky trh“ expandoval na terasu), alebo napríklad jediná prevádzka DPB v Petržalke.

 

Prečo si priestor kúpiť:

- veľký variabilný priestor, ktorý je možné prispôsobiť podľa potrieb

- veľké zázemie využiteľné ako skladové, kancelárske, či núdzové obytné priestory

- atraktívna lokalita a návštevnosť

 

Cena je 149 990 € V cene je kompletný právny a hypotekárny servis.