Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM - reštauračné priestory v novostavbe Petržalské dvory, BA V

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Údernícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
207 m2
Celková plocha
207 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Holopriestor
Počet izieb
1
Pridané
23.07.2019
Aktualizované
10.05.2022
Cena 0,00 €/m2
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

b]Realitná kancelária LEXXUS ponúka na PRENÁJOM priestory pre reštauračné zariadenie v projekte Petržalské dvory na Úderníckej ulici v Petržalke.

Rozloha: 207,1 m2 interiér + 118 m2 exteriér

Východ a vchod je z oboch strán budovy. Priestranný presvetlený priestor je vhodný na reštauráciu, kaviareň. Výklady sú orientované do frekventovanej ulice. Terasa 118 m2 môže slúžiť aj na zásobovanie, autom sa dostanete priamo pred vchod do budovy.
Holopriestor je potrebné kompletne dokončiť podľa požiadaviek klienta.
K priestoru prináleží 1 parkovacie státie v garáži.

Lokalita:
Budova sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Petržalka. Neďaleko je petržalská vlaková stanica a za pár minút sa autom dostanete na bratislavský obchvat. Ideálne miesto pre vaše podnikanie.

Cena prenájmu: Cena na vyžiadanie v RK.

TOPPONUKA