Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom obchod. priestor 52m² v polyfunkčnom bytovom dome Matadorka, ul. Gustáva Mallého, BA V. Petržalka.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Mestská časť
Kopčany
Ulica
Ulica Gustáva Mallého
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
07.04.2021
Cena 13,00 €/m2/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Prenájom obchodný priestor 52m² v polyfunkčnom bytovom dome Matadorka, ul. Gustáva Mallého, BA V. Petržalka. Holopriestor o pôdoryse 7.01m x 7,5m s výkladom do ulice je pripravený k dokončeniu podľa predstáv a potrieb prvého nájomcu! Dispozičné riešenie, ako aj finálne riešenie elektroinštalácie, vody, odpadu, atď, je otázkou dohody medzi prenajímateľom a novým nájomcom. Vybavenie holopriestoru: elektroinštalácia 3x25A, optický internet, centrálne podlahové vykurovanie, ako aj príprava TUV /všetko merané samostatnými meračmi/, príprava na odvetranie WC a sprchy, prípadne kúpeľne, strážna služba objektu počas noci a víkendov, okná hliníkové 3 sklo Aliplast superial. Výška stropu 4m. Bočné steny miestnosti sú sadrokartónové, ostatok liaty železobetón, prípadne výplňové murivo Porotherm. Možnosť umiestniť osvetlený reklamný pútač na fasádu budovy. Nie je vhodné na prevádzky gastronómie, prípravy jedál a podobne, ktoré vyžadujú zvýšené nároky na vzduchotechniku. Nebytový priestor je nutné dodatočne skolaudovať v súlade s účelom využitia. K priestoru prislúcha jedno parkovacie státie priamo pred vchodom. Cena: 13.-€/m2/mesiac, vrátane parkovacieho miesta + energie, na základe zálohového predpisu 95.-€/ mesiac.  Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 nostridyven@gmail.com