Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 755 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Kancelárie s klimatizáciou, BA V. Petržalka, Kremnická

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kremnická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
22 m2
Celková plocha
22 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
26.06.2017
Aktualizované
23.09.2018
Cena 9,09 €/m2/mes.
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske priestory s rozlohou 22 a 33,5 m2 s klimatizáciou v lokalite Bratislava V. Petržalka, Kremnická ulica. Kancelárie sa nachádzajú v administratívnej budove ACK. K dispozícií sú aj parkovacie miesta priamo pred budovou. Budova bola kolaudovaná v roku 2003, je monitorovaná kamerovým systémom. Každá kancelária je chránená alarmom (možnosť zasielania sms na mob.telefón v prípade vniknutia do objektu). Vstup do budovy je na elektromagnetický čip a je možný počas 24 hod. denne. K dispozícií sú samozrejme aj sociálne zariadenia v rámci budovy. V rámci budovy sa nachádza aj gastro zariadenie so širokým výberom jedál.

STAV PRIESTORU:
V priestoroch sa nachádza na podlahe dlažba, k dispozícií je umývadlo a klimatizácia. Okná sú plastové so žalúziami. V prípade potreby je možné po dohode s prenajímateľom prenajať aj menší skladovací priestor cca 15 m2. Parkovacie miesto pred budovou za poplatok 50,- euro mesačne. V prípade potreby napojenia na internet je možné pripojenie cez providera ISPER.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí štvrťročné nájomné vo výške 9,09,- eur/m2/mesiac + záloha za energie 99,90,- euro.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, skvelé napojenie na obchvat smer AT a NR, neďaleko sa nachádza železničná stanica, nákupné centrum AUPARK.

/ KANCELÁRIE / PRENÁJOM / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / KREMNICKÁ ULICA / ALARM /