Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom zariadenej garsónky, Jasovská ulica, Bratislava V. Petržalka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Jasovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Celková plocha
28 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
27.03.2023
Aktualizované
27.03.2023
Cena 450,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom zariadenú garsónku v Bratislava V. Petržalka, Jasovská ulica. Byt sa nachádza na 12/12 poschodí s výťahom. Výmera je 28 m2, spolu s lodžiou o výmere 4 m2. Voľná je ihneď a je vhodná pre max. 2 dospelé osoby bez zvierat. Byt je slušný a čistý k nasťahovaniu.
STAV BYTU:
Byt je po rekonštrukcii - plastové okná, plávajúca podlaha, kúpeľňa je s vaňou, kuchynská linka so spotrebičmi - chladnička, práčka, elektrická platňa.
PLATBY:
Depozit - 450 euro, nájom - 450 euro vr. energií, provízia pre RK - 300 euro.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.