Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 933 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Hajóssy
hajossy@expisreal.sk
0911 828 407

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom garsonka Slnečnice - 1 nájom zdarma - Bratislava Petržalka - Expisreal

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Fialová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
39 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.07.2020
Aktualizované
06.08.2020
Cena 420,00 €/mes.
Peter Hajóssy Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 828 407

Popis nehnutelnosti

1 nájom zdarma dostanete iba u nás.

Ponúkame na dlhodobý prenájom nový ešte neobývaný byt s veľkou logiou v projekte Slnečnice, Bratislava – Petržalka – Fialová ulica.

Byt je moderne a funkčne zariadený architektom Kubešom. Kuchynská linka s množstvom úložného priestoru je zariadená umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou spolu s rúrou na pečenie, sklokeramickou doskou a zabudovanou chladničkou. Kuchyňu od obývacej izby oddeľuje barový pult. Veľká vstavaná skriňa poskytuje maximálny komfort.

Súčasťou bytu na  4. Poschodí je pivničnoá kobka a garážové státie v suteréne domu. Plocha bytu je 29m2, + logia 7,3m2 a pivničná kobka 2,5m2.

Nájom 330 Eur, zálohy na služby 90Eur, záloha na elektrickú energiu 40 Eur, parking 40 Eur.

Areál Slnečníc poskytuje športový areál, detské ihriská, potraviny, reštaurácie .......

K dispozícii ihneď.

Info: 0911 828 407