Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 1izb. Bratislava Petržalka - Slnečnice, ulica Zuzany Chalupovej, PARKOVANIE V GARÁŽI V CENE!!! EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zuzany Chalupovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.08.2020
Aktualizované
26.10.2020
Cena 430,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na prenájom ponúkame veľmi pekný, slnečný a priestranný 1izb., kompletne zariadený s balkónom a parkovaním v garáži v novostavbe Slnečnice v Petržalke.

Podlahová plocha bytu predstavuje 29 m2 vrátane balkóna. Byt sa nachádza na 4 poschodí v novostavbe s výťahom. V okolí kompletná občianska vybavenosť.
Byt sa prenajíma kompletne zariadený, stôl stoličky, rozkladacia posteľ. Kuchyňa je tiež komplet vybavená aj s chladničkou digestorom a variacou doskou. V byte je tiež veľká šatníková skriňa. Veľmi príjemné bývanie, preferujeme dlhodobý prenájom.

Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, obývačka s kuchyňou a kúpeľňa s toaletou.


Byt je voľný ihneď.

Mesačný poplatok je 430 €/mesiac + 70€ energie.

viac info na: 0951 165 717