Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Veronika Melišková
meliskova@promreal.sk
0905677512

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1 izbového bytu v Petržalke

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Budatinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Celková plocha
45 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
1
Pridané
02.06.2021
Aktualizované
02.06.2021
Cena 460,00 €/mes.
Ing. Veronika Melišková Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom útulný 1 - izbový byt, ktorý sa nachádza v Petržalke na Budatínskej ulici v Bratislave.

V okolí bytu je výborná občianska vybavenosť, nákupné centrum a je tu možnosť taktiež vykonávať aj športové aktivity.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby s priestranným šatníkom, kuchyne spojenej s obývačkou a spacou časťou. Kúpeľňa disponuje vaňou a samostatnou toaletou. Prenajíma sa kompletne zariadený. Vhodný je pre jednotlivca, alebo pár. Preferovaní záujemcovia sú bez domácich miláčikov. V byte nie je povolené fajčiť.

Cena 1- mesačného nájomného zahŕňa náklady na energie a taktiež aj parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v podzemnej garáži.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 - mesačné nájomné + depozit vo výške jedného nájomného a provízia RK vo výške 500 Eur.

Celková cena je 530 Eur a zahŕňa:

- cenu prenájmu bytu s energiami 460Eur
- parkovacie miesto 70 Eur