Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 485 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný klimatizovaný 1-izbový byt v Novostavbe

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zuzany Chalupovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
30.06.2020
Aktualizované
30.06.2020
Cena 370,00 €/mes.
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v Slnečniciach v Petržalke na ulici Zuzany Chalupovej.

Moderný 1 izbový byt sa nachádza na 6. poschodí novostavby bytového domu s výťahom.

Dispozícia: Predsieň, obývacia izba spojená s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na detské ihrisko priamo vo dvore.

Byt je nový a plne zariadený a vybavený spotrebičmi: vstavaná skriňa so štedrým úložným priestorom, kúpeľňa so sprchovým kútom, elegantná a plne vybavená kuchynská linka, mikrovlnná rúra s grilom, umývačka riadu, dvojitá keramická varná doska, barový pult, chladnička, práčka, moderný a účelný nábytok, rozkladací gauč pre dve osoby, TV s 80 programami, wifi internet.

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (2 minúty pešo k nákupným centrám, reštauráciám, kaviarňam, zastávke MHD, parkovanie). Vzdialenosť do centra 10 minút autom

- vhodný pre max 2 osoby, bez domácich zvierat

Byt je voľný ihneď.

Cena nájmu je 370,-Eur + cena energií (vrátane KTV a internetu) je 130,-EurKontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863