Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 625 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Garsónka, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Betliarska ulica

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Betliarska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
19 m2
Celková plocha
19 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
1
Pridané
10.09.2019
Aktualizované
20.09.2019
Cena 450,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom garsónku v novostavbe v lokalite Bratislava V., Petržalka, Betliarska ulica. Dispozíciu tvorí vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí 3-podlažnej novostavby.

Byt je vhodný pre 1 osobu alebo pár.

STAV BYTU:
Byt je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi – chladnička, práčka, elektrická rúra, mikrovlnka. V kuchyni sú k dispozícii riady a potreby na varenie.

PLATBY:
Cena prenájmu vrátane energií a internetu je 450 eur/1 osoba. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačný nájom + vratný depozit 450 a provízia realitnej kancelárie vo výške 390 eur.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a tiež veľmi dobré parkovacie možnosti aj vo večerných hodinách. 100 metrov od domu sa nachádza supermarket LIDL. 200 metrov od jazera Draždiak.

/ GARSÓNKA / BRATISLAVA V. / PETRŽALKA / BETLIARSKA ULICA / NOVOSTAVBA / ZARIADENÝ /