Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Maklér BA12
misovichova@karinpartners.sk
0911 48 48 02

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výborná lokalita!!! Garsónka na Šustekovej ulici

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Šustekova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
10.03.2020
Aktualizované
02.04.2020
Maklér BA12 KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 48 48 02

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj garsónku v pôvodnom stave vo výbornej lokalite Petržalky - ulica Šustekova. 

Garsónka má výmeru 22,64m2 + loggia 4,7 m2  a  sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 1p/12. Orientácia bytu je na východ, čím byt nie je prehriaty od poobedného slnka a práve preto je  veľmi príjemné posedenie na loggii. 

Byt má nové stupačky a v bytovke sa plánuje výmena výťahov. 

Výhodou je výborné vyhľadávaná lokalita - pri bytovke je viac zastávok MHD (96, 99, 84) , poliklinika, školy, škôlky, parčík, petržaský trh , LIDL a rôzne iné obchody - reštaurácie. 

Mesačné náklady na bývanie: 110 Eur/2 osoby.

Cena: 90.000,-€ vrátane právneho a hypotekárneho servisu a poradenstvaV prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte ma prosím na tel. čísle: 0904 948 584, mail: maklerba12@karinpartners.sk