Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 450 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eleonóra Paráková
parakova@loftreal.sk
0915 739 192

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám Garsónku v Petržalke v časti Slnečnice.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zuzany Chalúpkovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
23.05.2018
Aktualizované
14.06.2018
Eleonóra Paráková LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 739 192

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj garsónku na Ulici Zuzany Chalúpkovej v lokalite Bratislava - Petržalka. Rozloha bytu 25 m2+ 4 m2 lodžia. Byt sa nachádza v práve dokončenej etape Slnečnice mesto A1. Hneď vedľa bytového domu je novopostavené nákupné centrum. V tejto lokalite nebývajú zápchy ani počas dopravnej špičky, takže doprava do centra mesta je naozaj bezproblémová. Spolu s bytom sa predáva aj parkovacie státie na -1 podlaží za cenu 10.000 EUR (jeho kúpa je podmienkou predaja) a je započítané v cene bytu.

Cena:     82 000 €

Kontakt: Marko Simonič, simonic@loftreal.sk, 0915 488 175