Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 598 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj GARSÓNKA S LÓDŽIOU, 24,13m2 TOPOLČIANSKA UL. BA V

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Topoľčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Celková plocha
24 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
07.09.2020
Aktualizované
24.02.2021
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

SPOLOČNOSŤ LEXXUS, A.S. PONÚKA NA PREDAJ ZARIADENÚ GARSÓNKU S VEĽKOU LOGGIOU A PIVNICOU VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY – TOPOLČIANSKA UL.
POPIS
POSCHODIE 7/12, CELKOVÁ VÝMERA S PRÍSLUŠENSTVOM 24,13 M2, VNÚTORNÁ PLOCHA BYTU 20,13 M2 + VEĽKÁ LÓDŽIA 4 M2 + PIVNIČNÁ KOBKA 1,38 M2,

DISPOZÍCIA: vstupná chodba, kúpeľňa s umývadlom, vaňou a WC, obývacia miestnosť s priamym vstupom na lódžiu a kuchynským kútom.
Celková cena zahŕňa: plastové okná, laminátové parkety, čiastočné zariadenie bytu(kuchynský kút, sedacia súprava, jedálenský stôl, stoličky, úložný priestor, vybavenie kúpeľne), bezpečnostné vstupné dvere.
Orientácia Západ.


LOKALITA:
VÝBORNÁ VYHĽADÁVANÁ POLOHA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: V PEŠEJ DOSTUPNOSTI MHD, ŠKOLY, ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIA, OBCHODY, REŠTAURÁCIE, JAZERO DRAŽDIAK, ŠPORTOVISKÁ, AUTOM 10 MIN. DO CENTRA MESTA A OSTATNÝCH MESTSKÝCH ČASTÍ, VEĽMI DOBRÉ NAPOJENIE NA DOPRAVNÉ UZLY.
Byt je bez tiarch a kúpou voľný.
Cena nehnuteľnosti: 98.880,- Eur vrátane kompletných právnych služieb a služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov na nového vlastníka.

TOPPONUKA