Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PREDAJ garsonka s nábytkom kompletná rekonštrukcia Bratislava Petržalka Topoľčianska - EXPISREAL

Petržalka, Topoľčianska Arrow

Garsónka NOVOSTAVBA, PARKO. BA II. Ružinov, Nový Ružinov, Bajkalská

Ružinov, Bajkalská Arrow

Garsónka s vnútorným parkovacím miestom v novostavbe

Ružinov, Bajkalská Arrow

Apartim s.r.o predá veľmi peknú garsónku na Jašíkovej ul.

Ružinov, Jašíkova Arrow

Garsónka v Rovinke

Rovinka, Hlavná Arrow