Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

AGENT.SK | Garsónka s lodžiou a pivnicou v Petržalke

Petržalka, Rovniankova Arrow

NA PREDAJ KRÁSNA GARZÓNKA KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BRATISLAVA PETRŽALKA 24 m2

Petržalka, Holíčska Arrow

PREDANÉ !!! NA PREDAJ GARSÓNKA UL. BÉŽOVÁ BRATISLAVA V PETRŽALKA

Petržalka, Béžová Arrow

PREDAJ garsónky ,lokalita Bratislava-Nové Mesto na Športovej ulici.Expisreal

Nové Mesto, Športová Arrow

Priestranná garsónka na predaj, Drobného ulica, Bratislava IV.Dúbravka

Dúbravka, Drobného Arrow