Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eleonóra Mišovichová
misovichova@karinpartners.sk
0904 94 85 84

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zrekonštruovaný 2IB blízko Draždiaku na Znievskej ulici

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Znievska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
21.09.2021
Aktualizované
21.09.2021
Cena 480,00 €/mes.
Eleonóra Mišovichová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0904 94 85 84

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt vo výbornej lokalite Petržalky, v blízkosti jazera Draždiak - na Znievskej ulici.

Celková úžitková plocha bytu je 37m2.
Poschodie: 10/12 

Byt pozostáva zo: samostatná izba , obývačka (TV) spojená s kuchyňou, ktorá je kompletne zariadená , kúpelňa s WC.

Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami

Občianska vybavenosť a okolie: Vynikajúca občianska vybavenosť v blízkom okolí (obchody - Billa, Lidl, nemocnica, jazero Draždiak, Chorvátske rameno, výborná dostupnosť MHD)

Byt je vhodný pre jednu osobu ako aj pár , podmienka nefajčiari, bez domácich zvierat, k dispozícii je od 1.10.2021Mesačný nájom je 480 €/mesiac + 7O Eur energie - podľa počtu osôb a potrebám internetu

Zábezpeka: 550,-€

Provízia: 350,-€V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte ma prosím na tel. čísle: 0904 948 584, mail: eli.misovichova@gmail.com