Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 954 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Roman Weidinger
kancelaria@roweservices.eu
+421905477843

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RoWe Services │ PRENÁJOM │ 2,5 izbový byt, Údernícka 2, Petržalka, Bratislava V - NOVOSTAVBA - S GARÁŽOVÝM STÁTIM

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Údernícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.05.2024
Aktualizované
13.06.2024
Cena 640,00 €/mes.
Roman Weidinger RoWe Services
Kontaktovať makléra +421905477843

Popis nehnutelnosti

Property agentúra RoWe Services, s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti prenájmu, pôsobiaca od roku 2006, ponúka na prenájom:

2,5 izbový byt na Úderníckej 2, Petržalka, Bratislava V - NOVOSTAVBA - S GARÁŽOVÝM STÁTIM

Základné informácie:
✔ Byt o výmere 61 m2, lóggia 4m2, klimatizácia.
✔ Na 3 poschodí zo 4 s výťahom.
✔ Priestranná kuchyňa s obývačkou, spálňa so samostatným šatníkom a vstupom na balkón, zvlášť miestnost - možnosť využitia na úložený priestor alebo home office.
✔ Moderná kuchynská linka vybavená všetkými vstavanými elektrospotrebičmi.
✔ Byt je kompletne zariadený nábytkom vyrobeným na mieru, vrátane manželskej postele a sedačky v obývačke.
✔ Dobrí susedia, kvalitná novostavba, tiché prostredie, priestranné garážové státie pár krokov od výťahu.
✔ Voľný podpisom podnájomnej zmluvy.

Výhody:
✔ Moderná novostavba: Ponúka vysoký štandard bývania so zameraním na komfort a energetickú úspornosť s aplikáciou rekuperačného vetrania. Byt má vlastnú klimatizáciu. Objekt je zateplený, má izolačné plastové okná, moderné inštalačné rozvody zabezpečujúce bezproblémové fungovanie, výťah pre ľahký prístup a optické internetové pripojenie pre rýchlu online komunikáciu. Súčasťou bytového domu je spoločný priestor na uskladnenie bicyklov v suteréne.
✔ Srdce Petržalky: Byt sa nachádza v prestížnej lokalite KOPČIANSKÁ, kde sa spája komfort mestského života s kompletnou občianskou vybavenosťou.
✔ Skvelá dostupnosť do centra Bratislavy: Či preferujete bicykel, pešiu chôdzu alebo verejnú dopravu, z bytu sa ľahko a rýchlo dostanete do centra mesta.
✔ Vynikajúca dostupnosť do Viedne: V blízkosti bytu je vlaková stanica s priamym spojením do centra Viedne, čo je ideálne pre podnájomníkov pracujúcich vo Viedni. Rýchly prístup na diaľnicu.
✔ Bytový servis: Ponúkame možnosť zabezpečiť prechodný alebo trvalý pobyt, prípadne vybaviť potvrdenie pre Políciu SR.

Pre koho a od kedy je byt určený?
✔ Vítaný je singl podnájomník alebo pár, maximálne s jedným dieťaťom.
✔ Ponuka je aktuálna od podpisu zmluvy.
✔ Malé domáce zvieratko je akceptované za príplatok 50€ mesačne.

Podmienky nájmu:
✔ Byt je hĺbkovo uprataný. Jednorázový poplatok za upratovanie (320€) musí uhradiť podnájomca pri ukončení podnájomnej zmluvy.
✔ Každých 6 mesiacov počas trvania nájmu property agentúra zabezpečuje hlbkové upratovanie, pričom náklady (320€) sú rozdelené medzi prenajímateľa a podnájomcu, každý hradí 50%.

Mesačný nájom:
✔ Mesačný nájom je 640€ pre jednu osobu, + 155€ platba správcovi, + 40€ elektrina, + internet a/ káblková televízia.
✔ Za každú ďalšiu osobu sa nájom zvyšuje o 50€.
✔ Pri podpise zmluvy: 1 mesačný nájom, kaucia, provízia. Zmluvu vyhotovuje notár formou zápisnice a podnájomca platí 170 €.

Zabezpečujeme transparentné vyúčtovanie energií, pričom energie sú prevádzané u dodávateľa priamo na nájomcu (užívateľa).
Právna istota pre podnájomníka – zmluvu spisuje notár formou zápisnice.

Kontakt:
PRE NAJRÝCHLEJŠIU odpoveď volajte: Senior property manager: Roman Weidinger, 0905 477-843 (10:00 - 20:00 hod.). Volania preferované pred správami.


PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TENTO BYT POD SPRÁVOU PROPERTY MANAGEMENTU OD ROWE SERVICES?
PROFESIONÁLNA KOMUNIKÁCIA: Rýchle a efektívne riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa bytu počas trvania celého zmluvného vzťahu.
PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A UPRATOVANIE: Zabezpečenie pravidelných kontrol a údržby bytu, čo zaručuje jeho dlhodobý dobrý stav. Ponúkame tiež možnosť pravidelného upratovania 1x za 14 dní za sumu: 60 €.
BEZPROBLÉMOVÁ ADMINISTRATÍVA: Všetky administratívne záležitosti týkajúce sa nájmu sú rýchlo a profesionálne vybavené, podnájomca neprichádza do kontaktu s majiteľom.
DÔVERYHODNOSŤ: Vychádzajte z dôveryhodnosti a skúseností našej property agentúry, ktorá má vynikajúce hodnotenie 4,9 na Google a pôsobí na realitnom trhu už od roku 2006.
PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI: V rámci celého procesu prenájmu vám zabezpečujeme prístup k širokému tímu odborníkov vrátane property managerov, kolegov z oblasti realít a notára pre zabezpečenie právnych formalít súvisiacich s prenájmom.


PREČO SÚ POPLATKY ZA UPRATOVANIE SÚČASŤOU NÁJMU POD SPRÁVOU ROWE SERVICES?
ZABEZPEČENIE VYSOKÉHO ŠTANDARDU: Naším cieľom je, aby každý podnájomník nastúpil do bytu, ktorý je v dokonalom stave. Dôkladné upratovanie po každom podnájomníkovi zabezpečuje, že byt vždy spĺňa naše vysoké štandardy kvality a čistoty.
TRANSPARENTNOSŤ A FÉROVOSŤ: Chceme, aby naši klienti vedeli, čo môžu očakávať. Poplatok za upratovanie je jasne definovaný v podnájomnej zmluve a zodpovedajú skutočným nákladom na tieto služby. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že všetko je transparentné a férové.
KONZISTENTNOSŤ V KVALITE: Bez ohľadu na predchádzajúceho podnájomníka alebo jeho návyky, každý nový podnájomník môže očakávať rovnaký vysoký štandard bývania od prvého dňa svojho nájmu.