Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 2íz.byt na prenájom – 80 m2 – Kopčianska ul.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kopčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
23.02.2021
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na Kopčianskej ul, v podkroví jednopodlažného bytového domu s viacerými bytovými jednotkami / nie rodinný dom /, výmera 80 m2, bez balkóna.

Dispozícia:

vstupná predsieň prechádza do priestrannej obývačky prepojenou s kuchyňou, samostatná spálňa s veľkým oknom, v kúpelni sprchový kút, toaleta, pračka.

Vybavenie:

kompl.zariadený nábytkom aj spotrebičmi, okrem TV. Strešné okná + obývačka a spálňa normálne okná,

Lokalita má úplnú občiansku vybavenosť + rýchly presun do centra.

Byt je krásny,priestranný, treba vidieť.Byt je vhodný pre jednotlivca ,pár.

Voľný od 13.03.Cena za prenájom bytu: 500,- eur + 90,- eur energieKontakt na makléra: 0911 365 550, stavbyreal@gmail.comInformácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.