Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 872 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM novostavba 2izbový Gercenová Petržalka BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Gercenova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.10.2020
Aktualizované
14.11.2020
Cena 440,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ulici Gercenová v Petržalke, byt sa nachádza na 1. poschodí s priestrannou loggiou. Byt je kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov, práčky, umývačky riadu, chladničky.

Kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti Tesco, Aupark, Kúpalisko Matadorka, pošta. Skvelá dostupnosť MHD do centra mesta.

Cena je 440€ +100€.-

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717