Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 348 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL::2-izb. byt pri lesoparku, BA V. Petržalka, M.C.Sklodowskej

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Marie Curie Sklodowskej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
48 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou ihneď na prenájom 2-izbový zariadený byt v časti BA V, Petržalka, ulica M.C.Sklodowskej. Nachádza sa na najvyššom 4. poschodí zo 4, v zateplenom dome BEZ VÝŤAHU. Výmera bytu je 48,6 m2. Pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, samostatného WC a dvoch izieb (jedna priechodná).
V byte môžu bývať max. 2 osoby, bez domácich zvierat. Ideálne pre páry, ktoré ocenia priame SUSEDSTVO LESOPARKU a pokojné okolie.

STAV BYTU:
Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, zariadený novším i starším nábytkom. Matrace na manželskej posteli sú nové. Single lôžko v druhej izbe možné odniesť. Spotrebiče: kombinovaný sporák, práčka, UMÝVAČKA riadu, chladnička, mikrovlnka, starší TV. V cene je internet UPC so základným balíkom TV programov.

PLATBY:
Cena prenájmu je 500 eur vrátane energií a internetu. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačný nájom 500 eur, 1 x kaucia v rovnakej výške a provízia realitnej kancelárie vo výške 440 eur.

LOKALITA:
Tichá lokalita na začiatku Petržalky. Krásny výhľad z okna na Petržalský háj, ktorý oddeľuje dom od Dolnozemskej cesty. Pár minút na populárnu petržalskú hrádzu. bezproblémové parkovanie pred domom. Zastávka autobusov Ovsište je 100 metrov od domu.

/ PRENÁJOM / 2 - IZBOVÝ BYT / LACNÝ / PETRŽALKA / ZARIADENÝ / LES / NAJVYŠŠIE POSCHODIE /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.