Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 365 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Radovan Kičin maklér
Radovan Kičin
radovan.kicin@axisreal.sk
0948 346 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Nadštandardný 2-izb. byt, BA V. Petržalka, ul, Bosákova

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Bosákova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Celková plocha
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
10.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 750,00 €/mes.
Radovan Kičin Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 346 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom moderný, zariadený 2-izbový byt, o celkovej rozlohe 60m2, nachádzajúci sa na Petržalskej strane Dunaja, hneď vedľa Starého mosta. Byt je situovaný na 9 z 18 poschodí s výťahom, na ulici Bosákova. Jedná sa o kvalitný a nadštandardný stavebný projekt.
Byt dispozične pozostáva z chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne a kúpeľne s WC. V byte je tiež balkón o rozlohe 5m2.
Parkovanie je verejné, bezproblémové.

STAV BYTU:
Podlahy bytu tvoria plávajúce podlahy, v kúpeľni dlažba. Okná sú plastové, doplnené žalúziami, moderná kuchynská linka je vybavená vstavanou mrazničkou, chladničkou, sporákom, umývačkou riadu a mikrovlnou rúrou.
Byt je kompletne zariadený nábytkom, práčkou, LCD TV. Do bytu je tiež zavedený internet.

PLATBY:
Mesačný nájom predstavuje 750,-eur a zahŕňa aj náklady za energie a ostatné poplatky pre 2 osoby. Pri podpise nájomnej zmluvy záujemca platí nájomné za prvý mesiac, depozit vo výške mesačného nájmu a províziu realitnej kancelárie vo výške mesačného nájmu.

LOKALITA:
Byt je situovaný v blízkosti Starého mostu. V pešej dostupnosti 5min sa nachádzajú zastávky električiek a autobusov s napojením na ostatné časti mesta. V pešej dostupnosti 20min sa nachádza Sad Janka Kráľa a obchodný dom so známym nábrežím plným reštaurácií a barov. Bývanie je ideálne pre aktívnych ľudí, okolie ponúka nekonečné možnosti na športovanie a relax.