Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Gajdoš
gajdos@trhbyvania.sk
0950717888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ DVOJGARZÓNKA BRATISLAVA PETRŽALKA NÁM. HRANIČIAROV KLIMATIZÁCIA 2XLODŽIA 51m2

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Námestie Hraničiarov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
09.04.2021
Juraj Gajdoš TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

LOKALITA:

Realitná kancelária TRH Bývania ponúka na predaj dvojgarzónku po čiastočnej rekonštrukcii situovanú vo výbornej lokalite Bratislava-Petržalka.
Byt sa nachádza na Nám. hraničiarov na 2/12 poschodí. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, zastávky MHD, školy, poliklinika. Lokalita ponúka dostatok športových aktivít. V blízkosti je dostihová dráha, petržalský lesopark, petržalská hrádza, nové cyklochodníky, nová bikrosová dráha.

DISPOZÍCIA:

Po vstupe do bytu sa na pravej strane nachádza vstavaný šatník. Po ľavej strane kúpeľňa s wc, ktorá prešla rekonštrukciou.
Byt ponúka dostatok úložného priestoru. Z bývacej izby a spálne sa vychádza na lodžie. Orientácia bytu je na východnú stranu.
V byte sa nachádza klimatizácia. Bytová dom prešiel rekonštrukciou (zateplenie fasády, nové výťahy, kamerový systém).

VÝMERA:

Výmera bytu je 38 m2 + 2,40 m2 (pivnica priamo na poschodí) + 10,7 m2 (2x lodžia)

CENA:

Cena bytu je 139.900 eur + provízia pre RK.

INFO:

mail: info@trhbyvania.sk, tel.: 0905480189