Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Erik
info@trhbyvania.sk
0950717999

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZ. BYT EINPARK BA V 47 m2

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zadunajská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
10.02.2021
Aktualizované
26.02.2021
Erik TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v lokalite Bratislava V.- Petržalka. Byt sa nachádza na ul. Zadunajská cesta. Výmera bytu je 40 m2 + balkón 6,62 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka. Byt sa predáva v stave štandard. V byte sa nachádza podlahové kúrenie, hliníkové okná s izolačným trojsklom, motoricky ovládané exteriérové žalúzie.
Je k dispozícii energetický certifikát A1 pre primárnu energiu.

Bytový dom ponúka bezbariérový prístup do objektu, kamerové systémy, bezpečnostnú službu, výťahy s rekuperáciou energie a predprípravu na nabíjačky elektromobilov.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádzajú obchody, reštaurácie, lekáreň, školy, zastávky MHD.

Cena parkovacieho miesta je 23 500 eur.
Cena pivničnej kobky je 5 500 eur.
Cena bytu je 174 000 eur.

Kontakt: info@trhbyvania.sk, Tel.: 0910 779 286