Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Serafín maklér
Lukáš Serafín
lukas@axisreal.sk
0950 208 336

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-garsónka, BA V. Petržalka, Vranovská ulica

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Vranovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
36 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
14.06.2019
Aktualizované
19.09.2019
Lukáš Serafín Axis Real
Kontaktovať makléra 0950 208 336

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 2-garsónku v pôvodnom stave v časti BA V, Petržalka, Vranovská ulica. Celková plocha bytu je 36 m2 a nachádza sa na 5.poschodí v 7-poschodovom bytovom dome s VÝŤAHOM.Výhodou bytu sú nízke mesačne náklady 65 eur. Byt pozostáva dispozičné: zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a s prechodom do druhej izby, kúpeľňa je spojená s WC.

STAV BYTU:
Byť je v pôvodnom stave okrem plastových okien a je prázdny a kúpou voľný. Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaný vstup na DEK kľúč, nové stúpacie rozvody, orientácia bytu je na slnečnú južnú stranu, byt nemá pivničnú kôpku.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletne občianske vybavenie , dostatok zelené, školy, škôlky, kaviarne, MHD, potraviny, Vienna Gate, ŽST Petržalka, zastávky MHD, v letných mesiacoch môžete využiť kúpalisko MATADOR.

/ 2-GARSÓNKA / / PETRŽALKA / PÔVODNÝ STAV / / VRANOVSKÁ ULICA /