Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Úplne nový byt v novostavbe FUXOVÁ, parking

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Bosáková 3
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Cena 600,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

AHOJ REAL realitná kancelária ponúka na prenájom úplne nový slnečný 2 izbový úplne NOVO zariadený byt v novej novostavbe ulica BOSÁKOVÁ, novostavba FUXOVÁ v Petržalke hneď na začiatku Petržalky oproti TPD len 1 zástavku MHD do Starého Mesta byt je na 4 posch s výťahom byt má. 55 m2, loggia vyhradené parkovacie státie pred domom Byt je kompletne NOVO zariadený a vybavený nová kuchyn. linka a nové spotrebiče, sporák, chladnička, umývačka riadu, mikro., nová sedačka, nové kreslo, komody nová manželská postel, nové skrine v chodbe vstavaná skriňa Do centra na skok, MHD od TPD len 1 zástavka do Starého Mesta na dialnicu, DIGITAL PARK, AUPARK, blízko domu obchody, BILLA, TPD, služby, banky, kaviarne, pizeria, atd. Mesačný nájom 600.-€ plus energie. RK TEL.: 0948 315 513, 0948 316 613, 0903 599 600 ahojreal@ahojreal.sk ahojreal.sk