Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka whatsapp

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kremnicka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 1 490,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Ponuka. whatsapp, Viber, Telegram, na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Prenájom samostatného slnečného bytu v zateplenom rodinnom dome, v časti Petržalka na Kremnickej ulici v blízkosti Auparku a sadu Janka Kráľa. Byt je súčasťou rodinného domu so samostatným vstupom. Plocha interiéru je 100m2 plus balkón 12m2, s výbornou dostupnosťou do centra. Byt pozostáva: chodba, vstupná hala, kuchyňa, komora, pracovňa(detská izba), obývačka, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, šatník. Byt je komplet zariadený s kuchynskými spotrebičmi ( kuchynská linka, umývačka, chladnička) Dispozícia: parkovacie miesto na pozemku, počítačová sieť, WiFi, TV balíky Skylink a Digi, trojfázová zásuvka 15kW pre nabíjanie elektromobilu, klimatizácia Okolie: výborná lokalita blízko centra kompletná občianska vybavenosť (pošta, banky, škola, škôlky, obchody, služby, reštaurácie) všetko aj v pešej dostupnosti Voľný čas: okolie ponúka možnosti na cykloturistiku, prechádzky v Sade J. Kráľa, blízkosť kúpaliska, dobré napojenie na diaľnicu, železničnú stanicu a zástavku MHD. Doplnková charakteristika: Byt je k dispozícii od 1.12.2022 a je určený pre nefajčiarov a nájomcov bez zvierat. Cena. 1 490 €/mesiac V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena Ponuka cez RK