Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájom

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Osuského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 550,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájom 2 izbového bytu v Petržalke na Osuského ulici . Byt sa nachádza na 5 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má novú zateplenú strechu aj fasádu, vymenené výťahy a zrekonštruované vnútorné priestory domu. Vchod do bytového domu je uzamknutý, prístupný na čipy. Dom sa nachádza 50 m od zastávky autobusov MHD. Byt má podlahovú plochu 55 m2, je slnečný (orientácia na juhozápad) a má dobré dispozičné riešenie. Byt má predsieň, obytnú halu, dve izby so samostatnými vstupmi, samostatnú kuchyňu, kúpeľňu s vaňou a samostatné WC. Byt je v pôvodnom stave s novými plastovými oknami, zariadený je retro nábytkom, 3 postelami s úložným priestorom, práčkou, chladničkou s mrazničkou, plyn.sporákom, mikrovlnkou a je vybavený kuchynským riadom. Mesačné nájomné je 550 EUR. Byt bude voľný . Len pre 2 osoby a Slováka V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena