Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. Prenajo

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Rovnianková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.01.2022
Aktualizované
04.01.2022
Cena 360,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. Prenajom čiastočne zrekonštruovanej garzónky s velkou logiou na Rovniankovej ulici v Petržalke. Garzonka sa nachadza na 10. poschodi, je čiastočne zrekonštruovaná. Byt je zariadený. Co sa zariadenia tyka, je tam pracka, chladnicka, varna doska, rura, mikrovlnka, priprava na satelit a internet. V okoli je dobra obcianska vybavenost (obchody, lekari, MHD, sportove vyzitie). Garzonka sa prenajima pre 1 alebo 2 osoby. V pripade dvoch osob bude cena najmu navysena +20€. K najmu bude nutne pripocitat si energie, ktore ma najomca plne pod svojou kontrolou - voda, stocne a elektrina. Pri 1 osobe to vychadza cca 25€, pri dvoch 35€. K dispozicii ihned. Cena.360 €/ Poznámka k cene: + energia (20-30€) V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena