Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom útulnej garsónky 18,5 m2, v širšom cent

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Miletičová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
18 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.06.2021
Aktualizované
16.06.2021
Cena 380,00 €
Miškusová andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. Prenájom útulnej garsónky 18,5 m2, v širšom centre v tichej lokalite pri Miletičovej ulici. Garsónka má super polohu, je z nej pár minút pešo do Centrálu, pár minút pešo na novú autobusovú stanicu Nivy. Zastávka MHD je 1 minúta chôdze od bytu. Garsónka je na zvýšenom prízemí až 2,5 m od zeme, bez balkóna. Je vhodná pre jednu osobu, nefajčiarku, nefajčiara - bez zvieratiek. V garsónke je veľká rozťahovacia sedačka s matracom, sprchový kút, chladnička, pračka, plochý LCD televízor, dvojplatnička, kanvica, mikrovlnka, 2 x ROLDOR. Cena : 380 €/mes. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385. Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.