Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom slnečného 1 izb. bytu po kompletnej rekon

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Jasovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Cena 350,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. Prenájom slnečného 1 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii s klímou o výmere 39 m2 na Jasovskej ulici v Petržalke. Nachádza sa na 10/12 poschodie, prenajíma sa aj s pivnicou. Samostatná izba, kuchyňa, wc + kúpeľňa spojené, chodba s rolldor skriňou. Byt je vybavený všetkými potrebnými spotrebičmi (sporák, rúra na pečenie, práčka, chladnička) a kuchynským príslušenstvom (hrnce, taniere, príbory, atď). V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť: Lidl, zastávky MHD, Draždiak, ostatné. Byt je vhodný pre 1-2 osoby bez domácich miláčikov. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný. Finálna cena je 350 EUR + energie 1 osoba 120 EUR, 2 osoby 135 EUR Parkovanie je bezproblémové. Byt je voľný ihneď! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385. Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.a na pečenie, práčka, chladnička) a kuchynským príslušenstvom (hrnce, taniere, príbory, atď). V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť: Lidl, zastávky MHD, Draždiak, ostatné. Byt je vhodný pre 1-2 osoby bez domácich miláčikov. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný. Finálna cena je 350 EUR + energie 1 osoba 120 EUR, 2 osoby 135 EUR Parkovanie je bezproblémové. Byt je voľný ihneď! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385. Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.