Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 654 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom garzonky (28m2) s uzavretou lodziou (5m

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Fedinová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.01.2022
Aktualizované
04.01.2022
Cena 345,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájom garzonky (28m2) s uzavretou lodziou (5m2) na Fedinovej ulica. Idealny pre jednu osobu, ale vhodny i pre dve osoby. K bytu je aj pivnica (1,5m2) priamo na poschodi. Byt je na 8. poschodi (8/12). V byte je kuchynsky kut, vstavane skrine na chodbe i v izbe, rozkladaci gauc na spanie, dalsi nabytok, umyvacka riadu, pracka, chladnicka s mraznickou, el. sporak s rurou, mikrovlnka. Tak ako je na fotografiach. Opticky internet aj TV set-top-box je uz v cene najmu. Cena pre jednu osobu je 400€ (345+55 energie), pre dve osoby 425€ (345+80 energie). Bez zvierat, urcite nefajciar. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.