Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajom garsónky na Romanovej ulici – pri DK Zrk

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Romanová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 450,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenajom garsónky na Romanovej ulici – pri DK Zrkadlový háj, 29 m2, 5/12, po rekonštrukcii, zasklená loggia s plastovým oknom, bezpečnostné dvere, prerobená kúpeľňa a WC, kuchynská linka v predsieni - dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, práčka, TV, kompletné zariadenie. Bytový dom je zateplený, prešiel rekonštrukciou, má nové výťahy a dobrú dostupnosť do centra vďaka zástavke MHD Romanova. V blízkosti sú supermarkety Terno, Kaufland a veľké parkovisko. Pod oknom sa nachádza park. Byt je k dispozícii okamžite. Cena.: 450,- EUR/mesačne (vrátane energii, tv a internetu). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.