Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Misksuova andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petr

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Vyšehradská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 590,00 €
Misksuova andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom 3-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Byt je zrekonštruovaný, zariadený, výmera 68 m2 v príjemnej lokalite s ľahkou dostupnosťou do centra. Byt sa nachádza na 8 poschodí v 8 poschodovom dome. Byt má super otvorený koncept, veľa denného svetla, kuchynská linka má zabudovanú práčku a chladničku, kuchyňa má dodatočný jedálenský priestor (pôvodný balkón) a je spojená s priestrannou obývačkou. Obývačka je priechodná medzi kuchyňou a chodbou. V hale a všetkých izbách sa nachádzajú roldorové skrine s veľkým úložným priestorom. V spáľni je manželská posteľ. V druhej “detskej izbe” sú tiež veľké roldorové skrine. V celom byte sú plastové okná so žalúziami. Oplatí sa vidieť! Veľmi dobrí susedia a tichý vchod! V pivnici je priestor na uschovanie bicyklov. Poskytneme referencie ak budete mať záujem. Parkovanie je v okolí bytového domu. V okolí domu je škôlka, škola (Narnia), detské ihriská, jazero, hrádza ideálna na bicyklovanie a korčuľovanie. Byt je ideálny pre mladú rodinu. Domáce zvieratá a fajčenie v byte nie sú povolené. Len na dlhodobý prenájom. Cena: 590 €/mesiac vrátane energií. Byt je voľný okamžite.