Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Rudo Rudo
parrain@centrum.sk
911171061

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dlhodobý prenájom zariadenej garzónky v BA5 za 460

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Fedinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 460,00 €
Rudo Rudo Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Dlhodobý prenájom zariadenej garzónky v BA5 za 460Eu-všetko v cene. Ihneď ponúkam na dlhodobý prenájom zariadenú slnečnú garsónku s internetom a s TV o výmere 35m2. Nachádza sa na 4. poschodí 12 poschodového domu na Fedinovej ul. v Petržalke s výhľadom do parku. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou-rozšírená kúpelňa /spolu s WC/ s rohovou vaňou, nová kuchynská linka, prerobená lodžia implementovaná do izby /dá sa využiť ako oddelená spálňa/, plávajúca podlaha. V byte je rozťahovacia sedačka, chladnička, mraznička, nábytok, televízor, zavedený internet. Vstupné dvere sú bezpečnostné, na spoločnej vonkajšej chodbe sú iba dva byty /oddelené uzamykateľnou chodbou/. Celý vchod do domu je zabezpečený čipovým systémom a kamerami. Priamo pri dome sa nachádza autobusová zastávka, pošta, školy, potraviny, reštaurácia Alfa, poliklinika, bowling, plaváreň, fitness a ďalšie športoviská. V blízkosti obchodné centrá,Tesco, Lidl, Kaufland. Ospravedlňujem sa, ale iba pre Slovákov, nefajčiarov a bez zvierat. RK NEKONTAKTOVAŤ!!! Mesačný nájom – 460 Eu (celková a konečná cena) Kaucia - 460 Eu Kontakt-0911 171 061 Mail-parrain@centrum.sk