Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pajštúnska/Bratislava/SKYBOX, 4 izbový byt

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Pajštúnska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
143 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
21.09.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj 4 izbový byt v Petržalke na Pajštúnskej ul. v bytovom komplexe SKYBOX. byt sa nachádza na 5. podlaží vo vchode D na poschodie vedie priestranný veľký výťah široká a priestranná chodba na poschodí rozloha bytu vrátane loggií : 143,43 m2 rozloha bez loggií : 118,83 m2 dispozícia bytu : vstupná chodba so šatníkom, toaleta, kúpeľňa so sprchou, priestranná chodba ktorá vedie k 3 izbám, každá izba má vstup na loggiu, v spálni zabudovaný šatník a samostatná kúpeľňa s toaletou, každá izba má klimatizáciu (TOSHIBA). obývacia izba je spojená s veľkou kuchyňou so zabudovanými značkovými spotrebičmi, súčasťou kuchyni je aj jedáleň. Z obývacej izby a kuchyne je vstup na loggiu, ktorá má výhľad do areálu za bytovým domom, kde sa nachádza zeleň. Všetky skrine, šatníky a poličky boli navrhnuté a vyrobené architektom na mieru vrátane kuchynskej linky. Hypotekárny úver vybavíme bezplatne za Vás s výhodnou úrokovou sadzbou. Bližšie info na osobnej obhliadke. Tóth 0908 153 937 /info@realityusmev.sk obhliadky už povolené – zabezpečenie bezpečných obhliadok počas COVID 19 samozrejmosťou SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOKU A NA iNSTAGRAME